Kepenk Sistemleri

İş yeri, mağaza, garaj ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere pek çok alanın güvenliğini sağlayan ve aynı zamanda olumsuz hava şartlarının yarattığı dezavantajlardan koruyan kepenk sistemleri; yapımında kullanılan malzeme, renk ve uygulama formlarına gör pek çok çeşide ayrılmaktadır.

Banka, döviz Bürosu ve sarrafların korunması için Galvaniz Çelik Kepenk üretilirken, eczane zücaciye ve parfümeri gibi içerisinin görünmesi ve havalandırılması önemli olan alanlar için hasır kepenk sistemleri uygun olmaktadır.

Görselliğin ve estetiğin daha önemli olduğu alanlarda dekorasyonla bütünlük sağlaması istenen iş yerlerinin öncelikli tercihi ise hiç şüphesiz stor kepenk sistemleridir.

Çeşitli renk seçeneklerine ve lamel formatına sahip olan kepenkler her alanın güvenliği ve yalıtımı için uygun olan bir bariyer sistemini mutlaka bünyesinde barındırmaktadır.

Uzaktan kumanda yardımı ile kolaylıkla açılan ve tam otomasyona uyumlu üretimli olanlarının önceden yapılan zaman ayarlamaları ile kendiliğinden açılıp kapanabilen otomatik kepenk sistemlerinin yanı sıra elle idare edilen yada elektrik kesintisi durumlarında elle müdahale kabiliyeti olan Manuel kepenk sistemleri de az sayıda da olsa üretilmektedir.

İstanbul Kepenk Üreten Firmalar içerisinde, Ucuz Kepenk Üretimi, kaliteli kepenk üretimi konusunda oldukça iddialı olan firmamız, satış sonrası montaj ve sürekli teknik destek imkanı ile en ön sıralarda yer almaktadır.

Kepenk Modelleri, Kepenk Çeşitleri, Otomatik Kepenk Fiyatları ve Kepenk renkleri için sitemizi mutlaka inceleyin ve merak ettiğiniz her şey için bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi olun.