Alüminyum Panjur

Çelik ve alüminyum gibi değişik malzemelerden üretilen, genellikle güvenlik ve hava koşullarının olumsuz etkilerinden korunmak amacı ile uygulanan panjur ve kepenk sistemleri, kullanım amaçlarına göre malzemelendirilir.

Alüminyum Panjur Modelleri genellikle; ısı, ışık, rüzgar ve yağmur gibi hava koşullarının yaratabileceği dezavantajlardan korunmak için tercih edilen, güvenlik konusunda zaafları olan ancak bu doğrultuda güçlendirmek için özel lamel ve güvenlik kilidi uygulamaları ile güçlendirilebilen bariyer sistemleridir.

Otomatik Alüminyum Panjur ve Manuel Alüminyum Panjur olarak iki seçenekle üretilen bu sistemler daha çok evler için uygun olan modellerdir.

Uygulanacağı alanlara dıştan montaj yapılan ve bu sayede daha yüksek verim alınmasına yarayan Alüminyum Panjur Çeşitleri; güneş ışığı kontrolü sağlar, hırsızlık niyeti olanlara caydırıcı güç uygular, yağmurlu be fırtınalı havalarda doğramalarınızın deforme olmasını ve kirlenmesini önler, ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Alüminyum Panjurun Faydaları elbette ki bunlarla da sınırlı değildir.
Otomatik uygulama kolaylığı ile güç ve müdahale gerektirmeden, uzaktan kumanda aracılığı ile kolaylıkla açılıp kapanabilen bu sistemler fiyat yönünden de oldukça ekonomik aksesuarlardır. Binanıza şık ve dekoratif bir görünüm kazandırır.

İstanbul Alüminyum Panjur Firmaları içerisinde; Alüminyum Panjur Fiyatları, Ucuz Alüminyum Panjur Kampanyaları, Çok geniş ürün yelpazeli çeşitleri ile ayrı bir yere sahip olan firmamız, uzun yılların verdiği deneyim ve ustalıkla kaliteden ödün vermeden, ekonomik ve fonksiyonel panjur sistemleri üretmektedir.